Tymczasowa zmiana organizacji ruchu na dzień Wszystkich Świętych

wpis w: Bez kategorii | 0

Powiatowy Zarząd Dróg w Pszczynie informuje, że od poniedziałku tj. 30.10.2023r. rozpocznie wdrażanie tymczasowej zmiany organizacji ruchu, w związku z dniem wszystkich Świętych. Wzorem lat ubiegłych na drogach powiatowych i gminnych w rejonie cmentarzy przy ul. Katowickiej , ul. Chopina i ul. Hallera w Pszczynie nastąpi zmiana organizacji ruchu, w celu zapewnienia bezpieczeństwa odwiedzających groby oraz „uspokojenia” ruchu. Sukcesywnie przewiduje się wprowadzenie następujących zmian w okresie od 30-10-2023r. do 03-11-2023r.

 

W dniach od 30.10.2023r. do 03.11.2023r. wdraża się :

– jednostronny zakaz zatrzymywania się oraz oznakowanie ostrzegawcze informujące o „Wzmożonym ruchu pieszych” w ciągu ul. Chopina na odcinku od parkingu przy „Ludwikówce” do skrzyżowania z ul. K. Miarki,

– obustronny zakaz zatrzymywania się i postoju w ciągu ul. Katowickiej od mostu nad Pszczynką do Ronda Św. Jadwigi,

– ruch jednokierunkowy w ciągu ul. Partyzantów dla kierunku od ul. Bieruńskiej do ul. Hallera na odcinku od łącznika pomiędzy ośrodkiem „Symetria” a piekarnią „Jasiek” oraz jednostronny zakaz zatrzymywania się.

 

Dodatkowo w dniach od 30-10-2023r. do 02-11-2023r. zostanie wygrodzona ścieżka rowerowa od jezdni w ciągu ul. Katowickiej na długości od # ul. Hallera do # ul. Narcyzów.

 

W dniu 1 listopada b.r. (środa) w godzinach od 6.00 do 21.00 wprowadza się :

– zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Hallera na odcinku od # ul. Katowicką do skrzyżowania  z ulicami Partyzantów i Tulipanów oraz ul. Katowickiej na odcinku od Ronda Św. Jadwigi do skrzyżowania z ul. Narcyzów,

– ruch jednokierunkowy w ciągu ul. Tulipanów skierowany od ul. Hallera do ul. Narcyzów.

 

Kierowców prosimy o ostrożną jazdę oraz zwracanie uwagi na oznakowanie.